9 C
Skopje
среда, април 14, 2021
spot_img

СДСМ: Дали Мицкоски одработува за криминалци? Очекуваме официјални информации од надлежните институции

Реакција од СДСМ на прес-конференција на Христијан Мицкоски

Дали Христијан Мицкоски намерно пласираше информации во јавноста за да се саботира голема полициска акција на нашите институции, МВР и меѓународни органи со помош на нашите стратешки партнери, саботажа која не успеа?

Очекуваме официјални информации од надлежните институции кои треба да покажат дали Христијан Мицкоски одработува за криминалци.

Читај Следно

10,348FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести