14 C
Skopje
среда, април 14, 2021
spot_img

СВЕТСКА ПОПУЛАРНОСТ ЗА ЕДЕН МИГ: ИТАЛИЈАНСКА НОВИНАРКА ЗАБОРАВИ ДЕКА МАСАТА Е СТАКЛЕНА, ПА ГИ РАШИРИ НОЗЕТЕ (видео)

Убавата водителка Костанца Калабрезе покажала премногу, но со тој потег преку ноќ станала популарна и надвор од Италија.

Веројатно не ни помислила дека благодарение на стаклената маса, таа со раширени нозе ќе стане планетарна сензација и дека милиони луѓе ќе дознаат за неа.

Читај Следно

10,348FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести