4 C
Skopje
петок, април 16, 2021
spot_img

НЕВЕРОЈАТНА СНИМКА ОД АМЕРИКА: Никој не знае за што станува збор!? (видео)

Волшебна шахта или скосачка шахта. Така можеме да го опишеме феноменот забележан во Денвер.

Имено, досега незапаметен феномен беше забележан на еден пат.

Исто така, се прашуваме како експертите би го опишале ова, бидејќи ние како лаици можеме само да претпоставиме за што станува збор.

Шахта која скока? Дали е тоа можно?

Видете и самите.

Читај Следно

10,348FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести