10 C
Skopje
четврток, април 15, 2021
spot_img

ГОРИ ИНСТАГРАМ: Милица Тодоровиќ топлес во топ форма ги запали социјалните мрежи (фото)

Пејачката Милица Тодоровиќ важи за една од најзгодните пејачки во регионот, а откако ослабе и ја доведе својата линија до совршенство изгледа подобро и од кога и да било.

Имено, Милица се стави на посебен режим на исхрана и благодарение на нутриционист успеа да ослабе и да изгледа витко.

Познато е дека пејачката не е од оние што се облекува провокативно, па така многумина изненади кога неодамна објави фотографија на која позира топлес.

По таа објава, деновиве Тодоровиќ повторно позираше во топлес издание потполно гола, а во описот на фотографијата напиша:

„Погледај длабоко во твојата душа, тука ќе најдеш извор на твојата среќа, непресушен извор, само треба често да го  бараш“, напиша пејачката.

Под објавата се нижеа бројни коментари, а фановите и порачаа дека никогаш не изгледала посмело.

Читај Следно

10,348FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести