6 C
Skopje
сабота, април 17, 2021
spot_img

Пијани Американки мислеле дека е Рамос, па во Мајами ја имал најлудата ноќ!

Така е тоа кога личиш на некој познат фудбалер, во случајот на Серхио Рамос. Имено извесен Франческо Зампано, италијански фудбалер кој игра во пониските лиги, пред неколку години имал незаборавна ноќ во Мајами. Имено се нашол во друштво на неколку пијани Американки кои мислеле дека пред себе го имаат славниот капитен на Реал Мадрид и репрезентацијата на Шпанија. “Акцијата“ тргнала, Зампано си молчел, па не е будала да каже дека тој не е Серхио Рамос и затоа си минал незаборавна ноќ со девојките. Ја имал најлудата ноќ во својот живот.

sportmedia.mk

Читај Следно

10,347FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести