14 C
Skopje
вторник, април 13, 2021
spot_img

ДОБРО И ДОЈДЕ ОДМОР ВО ДУБАИ! ЈЕЛЕНА КАРЛЕУША ВО ТИНЕЈЏ СТИЛ ЗГРМИ НА ИНСТА (фото)

Јелена Карлеуша се врати од одмор и веднаш се фати за работа, односно за подготовка на кандидатите за шоуто Ѕвездите на Гранд, на кои им е ментор. Интересно е дека на својот Инстаграм пејачката објави дел од работната атмосфера, а многумина забележаа дека е без грам шминка.

И не само тоа, пејачката е стокмена во спортска тинејџ – варијанта во каква ретко ја гледаме.

– Работа во тек, напишала Јелена под објавата, на која освен дел од нејзините кандидати е и колешката Мира Шкориќ која и помага во менторирањето.

Читај Следно

10,348FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести