10 C
Skopje
вторник, април 13, 2021
spot_img

СРПСКА ФОЛКЕРКА СО ШОКАНТНО ПРИЗНАНИЕ: Саша Поповиќ е оган во кревет..

Фолкерката Злата Петровиќ своевремено добила шут карта од Гранд продукција заради разголените фотографии на кои и се гледаат голите гради. Оној кој ја исфрлил од продукцијата бил Саша Поповиќ кој не сакал да ги крши строгите правила на куќата и не сакал да се урива угледот на Гранд.

А всушност можеби малкумина знаат дека тие биле во двегодишна љубовна врск, па можеби и заради тоа Злата не му се налутила и и денес се во одлични односи.

– Се гледавме кога имавме можност. Тој беше и остана прекрасен. Таков човек веќе не се раѓа. Покрај него се чувствував како принцеза. Тој е оган во кревет, рекла пејачката.

Читај Следно

10,348FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести