8 C
Skopje
среда, април 14, 2021
spot_img

ХАОС ВО ДУБАИ: ЈЕЛЕНА КАРЛЕУША ТОПЛЕС НА ТЕРАСА (фото)

Јелена Карлеуша ужива на семеен одмор со своите ќерки Атина и Ника во луксузот на Дубаи. Популарната пејачка, која е многу активна на Инстаграм, најпрвин секојдневно споделуваше скокотливи фотографии од плажа за своите следбеници.

Потоа русокосата откри како изгледа нејзината авантура во пустината, јавањето и бакнеж со камилата, за време на прошетката по пустинскиот песок.

Карлеуша реши да покаже како изгледа ноќно излегување во егзотичните Емирати, но во многу интересна комбинација на облека што ја одбра за таа пригода.

Имено, пејачката позираше во мини фустан со интересен дизајн: се состои од корсет кој има еден долг ракав, и го нагласува тесниот струк,  со длабоко деколте, но е толку многу краток, што на Карлеуша и ѕирка  „депилираната круша“ преку гаќичките. Пејачката овој стајлинг го комбинирала со бела чанта и проѕирни чевли.

Читај Следно

10,348FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести