7 C
Skopje
среда, април 14, 2021
spot_img

ОВА Е ПРЕМНОГУ! СТАНИЈА ПОВТОРНО ГО ЗАПАЛИ ИНСТАГРАМ (фото)

Српската старлета Станија дефинитивно го знае рецептот за популарност меѓу мажите. 

Со секси фотографии таа секојднево придобива се повеќе фанови, а сега повторно позираше во долна облека, а на „стори“ постави и неколку фотографии на кои испробва нови тренерки и се разбира во преден план се огромните гради.

Читај Следно

10,348FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести