14 C
Skopje
среда, април 14, 2021
spot_img

ЈЕЛЕНА КАРЛЕУША БЕЗ ЛИМИТ! ВО ЗЛАТНО БИКИНИ СЕДНА НА ХАУБА НА СКАПОЦЕН АВТОМОБИЛ И НАПРАВИ ХАОС (фото)

Јелена Карлеуша овие денови одмара во Дубаи заедно со своите ќерки, а со атрактивните фотографии предизвикува лавина на коментари на социјалните мрежи.

Таа своите следбеници постојано ги известува како ги поминува деновите во топлото Дубаи, а овој пат таа објави провокативни фотографии кои го одземаат здивот.

Читај Следно

10,348FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести