8 C
Skopje
среда, април 14, 2021
spot_img

ВИСТИНСКА СЕ*С БОМБА! ОВАА РУСИНКА ВАЖИ ЗА ЕДНА ОД НАЈУБАВИТЕ ЖЕНИ ВО СВЕТОТ И ГИ ФРЛА МАЖИТЕ НА КОЛЕНА – Еве зошто (фото)

Руската инфлуенсерка Лили Ермак лансираше нов „тренд“ на Instagram минатата година, кога наместо фустан си стави хартиена кеса (да, добро прочитавте), а сега постави нов предизвик – најситнo „бикини“!

Нејзиното бикини или што и да е, не е направено од класичен материјал, туку од накит, па сè е „на повелете“ …

Веќе видовме панделки и секакви триаголници, но малкумина би се осмелиле да носат ваков долен дел.

Instagram профилот на оваа провокативна Русинка, која има скоро 2 милиони следбеници, е полн со разголени фотографии, а ова се само некои од нив – проценете дали станува збор за бикини или долна облека!

Читај Следно

10,348FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести