11 C
Skopje
четврток, април 15, 2021
spot_img

ЈЕЛЕНА ОД “ПРЕСПАВ” СО ГОЛЕМА ПРОМЕНА ГИ ИЗНЕНАДИ ФАНОВИТЕ (фото)

На вонредното 24-то издание на Златна Бубамара на популарноста, „Преспав“ кој пет сеозни ги забавува и засмејува гледачите, оправдано ја доби бубамарата на популарноста за изминатата година.

Меѓу нив беше и актерката Јелена Јованова или попозната како Јелена од Драчево. Од објавта можеше да се забележи дека Јеленче го сменила имиџот и долгата коса со кадрици, ја сменила со покуса и рамна која одлично и прилега.

За потсетување, улогата на Јелена од и донесе дополнителна пополарност, а народот се повеќе сака да види и слушне нешто повеќе за неа.

Поминаа и осум месеци откако го родеи своето прво чедо, синчето кое го носи името Јаков, а мама Јелена полна со енергија, очигледно разубавена од мајчинството се врати пред камерите во нови професионални освојувања.

Читај Следно

10,348FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести