6 C
Skopje
четврток, април 15, 2021
spot_img

ХАОС НА ИНСТАГРАМ: МИЛИЦА ТОДОРОВИЌ ПРОВОЦИРАШЕ ВО ТАНГА БИКИНИ (фото)

Пејачката Милица Тодоровиќ (30) минато лето се одмори на хрватскиот брег, а сега се сети на тој период и уште еднаш ги потсети сите на совршената линија.

Познато е дека пејачката од време на време има проблеми со килограмите, за кои зборуваше јавно, но во годините зад нас успеа да ја врати својата поранешна фигура и позираше во розов костим за капење.

Имено, Милица на својот Инстаграм профил објави сторија каде позира на плажа, се сврти за да може да се види нејзиниот заносен задник, како и долгите извајани нозе што оставија многумина без здив ова лето.

Обликот на долниот дел од костимот за капење целосно ја следи линијата на нејзиното тело, па тесниот струк стана уште поизразен.

Откако ја доведе својата линија до совршенство, тогаш многумина коментираа дека нејзиниот задник ги потсетува на задникот на Ким Кардашијан.

Читај Следно

10,348FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести