10 C
Skopje
среда, април 14, 2021
spot_img

СТРАШНО: ГЛЕДАЧИТЕ РЕАГИРААТ – МИЛЈАНА КУЛИЌ ИМА СЕРИОЗНИ ПСИХИЧКИ ПРОБЛЕМИ, ПОСЛЕДНИОТ ПОТЕГ ГИ ОСТАВИ СИТЕ ВО ШОК (фото/видео)

Милјана Кулиќ ги шокираше сите синоќа, кога ја избричи главата во „Задруга 4“. Не станува збор за обична одлука да ја смени фризурата, туку за нервно растројство.

Оваа ѕвезда на реалното шоу и досега покажала дека има психички проблеми, но овој пат отиде чекор подалеку.

Прво косата ја шишаше сама, а потоа обезбедувањето ја изнесе од имотот на Пинк. Но, по кусо време таа се врати и една од цимерките со машинка за шишање ја израмни штетата.

Милјанпрво се смееше и ги убедуваше сите дека ова е добра промена за неа, но подоцна “пукна“ и многу се каеше.

Коментарите од фановите на „Задруга“ се дека оваа девојка, која е мајка на малиот Жељко, мора да оди на лечење бидејќи навистина писхички не е добро

Читај Следно

10,348FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести