10 C
Skopje
среда, април 14, 2021
spot_img

СЕКА АЛЕКСИЌ ВО БИКИНИ ГИ ВЖЕШТИ СОЦИЈАЛНИТЕ МРЕЖИ (фото)

Сека Алексиќ си има приватен – домашен рај.

Таа на својот имот во дворот има голем базен каде редовно во топлиот период се релаксира и поминува доста време.

Кога малиот Јаков спие мама има време да се фотографира, да избере секси костим за капење и да почне со дневна доза позирање.

Oвој пат ги почести своите бројни следбеници со провокативни фотографии од кои доминираат нејзините атрибути.

А крајниот резултат на кадрите изгледа вака

Читај Следно

10,348FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести