14 C
Skopje
среда, април 14, 2021
spot_img

МИЛИЦА ПАВЛОВИЌ ПОВТОРНО ГО ЗАПАЛИ ИНСТАГРАМ (фото)

Популарната пејачка Милица Павловиќ повторно успеа да ја изненади јавноста.

Имено, славната убавица од Лесковац објави сет на нови фотографии на својот Инстаграм профил и предизвика лавина коментари од нејзините следбеници.

Милица изгледа одлично и фановите не ја поштедија од комплименти.

Читај Следно

10,348FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести