11 C
Skopje
среда, април 14, 2021
spot_img

ОВА МОРА ДА ГО ПОГЛЕДНЕТЕ: Смеење до солзи со актерот Тино Костадиновски во “Лазаров Шоу”

Гостин во втората емисија на “Лазаров Шоу” беше актерот Тино Костадиновски. Токму онаков каков што го знаеме од претставите и онаков како што го гледаме во “Златна бубамара”, но сега за прв пат и во едно поинакво издание. Најпрво како водител, а потоа се препотуваше во рубриката “Луто пиперче”. Тука мораше да одговори на низа незгодни прашања, а како се снајде со одговорите ви останува да погледнете.

Тино откри и дали го посакува траперот Таско за зет, кој е најлошиот македонски актер и зошто тој и Атанас не беа дел од минатогодишната “Златна бубамара”.

Секоја недела во 20:00 часот бидете на јутјуб каналот на Стефан Лазаров, а медиа.мк заедно со Лазаров ви ветуваме многу смеење и забава.

Читај Следно

10,348FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести