8 C
Skopje
среда, април 14, 2021
spot_img

ОВА СИГУРНО НЕ СТЕ ГО ЗНАЕЛЕ! ЛИЛА ОТКРИ КАДЕ Е РОДЕНА И КАКВА СВЕКРВА ЌЕ БИДЕ (фото)

Нашата најпознатата и омилена ТВ водителка, Лила Филиповска, каде и да се појави и што и да направи остава силен впечаток. Обожава да патува, секогаш е средена од глава до пети, претставува модна икона кај нас, а исто така е и заштитно лице на многу брендови за убавина и мода исто така.

Таа, е најуспешна инфлуенсерка во нашата држава а на социјалните мрежи има огромен број на следбеници особено на Инстаграм. Токму таму, водителката искрено им одговараше на своите следбеници и им дозволи да ѝ поставувaaт секаков тип на прашања.

Очекувано, заинтересираноста на следбениците за приватноста на Лила судејќи според сторињата на Инстаграм е најинтересна за нив, па едно од прашањата гласеше каква свекрва ќе биде Лила, а нејзиниот одговор беше многу интересен

Исто така ја прашаа и дали е вистина дека е родена во Шведска, на што таа потврдно одговори и откри дека нејзината сестра сеуште таму живее и одвај чека да ја посети, заедно со нејзиното семејство.

Сигурни сме дека имало премногу прашања, Лила ги сподели најинтересните.

Читај Следно

10,348FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести