10 C
Skopje
среда, април 14, 2021
spot_img

НЕМА СПАС ОД ПАПАРАЦИТЕ! МИЛИЦА ПАВЛОВИЌ СЕ БОРЕШЕ ДА ГИ СОКРИЕ ГРАДИТЕ (фото)

Милица Павловиќ избра провокативен зелен фустан за снимањето на новиот Гранд специјал. Тој едвај ги покриваше нејзините голи гради.

Поради длабокото деколте до папокот под кое атрактивната Милица немаше ништо, таа се најде во незгодна ситуација, уште кога излегуваше од автомобилот, па го покажа она што никогаш претходно не го покажала, бујните гради.

Иако внимателно го местеше фустанот додека беше во автомобилот, таа сепак во еден момент не можеше да смири немирните гради, миг кој фоторепортерите го кликнаа и овековечија.

Читај Следно

10,348FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести