6 C
Skopje
среда, април 14, 2021
spot_img

ВЕЧЕРВА ВО 20:00 ЧАСОТ – СМЕЕЊЕ ДО СОЛЗИ СО АКТЕРОТ ТИНО КОСТАДИНОВСКИ ВО “ЛАЗАРОВ ШОУ”

Актерот Тино Костадиновски во театарот секогаш предизвикува смеење до солзи кај луѓето, што беше случај и овојпат во “Лазаров Шоу”.

Вечерва во 20:00 часот ќе погледнете едно несекојдневно шоу, мала промена на водителот и одговори на незгодни прашања.

Подгответе се за Тино без Атанас, опуштена атмосфера и многу смеење.

Затоа денес во 20:00 часот не пропуштајте, на јутјуб каналот на Стефан Лазаров.

“Лазаров Шоу” е заеднички проект на Стефан Лазаров и медиа.мк, во првата емисија гостин беше раперот Раус. Драмата што се случуваше досега ја погледнаа 55.000 луѓе, а ако вие не сте ја погледнале сеуште пуштете си веднаш, не дозволувајте да ви раскажуваат.

Читај Следно

10,348FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести