13 C
Skopje
петок, април 16, 2021
spot_img

ЏАСТИН БИБЕР СЕ НАЛУТИ И СЕ ОБРАТИ ДО ФАНОВИТЕ – Еве што се случило

Канадскиот музичар Џастин Бибер се огласи на Instagram, каде ги предупреди обожавателите дека некои поединци лажно се претставуваат како него.

Џастин им порача на обожавателите да не паѓаат на нивните приказни, како и да внимаваат на таквите луѓе.

  • Ве молам, внимавајте на луѓето што се преправаат дека сум јас. Ако некој рече дека зборувате со Џастин Бибер и дека тоа не е директно од мојот официјален Instagram или Twitter профил, ве молам не верувајте им – изјави тој во сторијата и заклучи:
  • Навистина има гаден народ на овој свет.

Да потсетиме, пејачот на почетокот на годината откри дека работи напорно на нова музика и најави нов албум, но не откри точен датум кога ќе биде објавен.

Читај Следно

10,348FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести