10 C
Skopje
четврток, април 15, 2021
spot_img

СТРАШНО: Гола жена паднала во шахта и три дена плачела додека ја извадиле (фото)

Жена без ниедно парче облека на себе спасена е од шахта во Делреј Бич на Флорида, откако упаднала во неа пред три дена.

Несреќната жена ја слушнал поминувач како плаче,  тогаш се доближил и се шокирал. Веднаш ја повикал полицијата, а тие и пожарникарите ја извлекле од шахтата.

Жената упаднала во шахта во тек на ноќка кога бурата, проследена со дожд, беснеела по градот. При паѓањето се онесвестила. Бидејќи шахтата се наоѓала во зафрлен дел од градот, каде што често и по 2-3 часа не поминувал жив човек, никој неможел да ја слушне.

Кога е извадена надвор, била целосно прекриена со темни флеки и имала рани по телото. Била дезорјентирана, но нешто подоцна се пробрала. Сепак на главното прашање немала одговор.

“Сеуште неможеме да утврдиме како се нашла во оваа ситуација и што се случило со нејзината облека. Дали бегала од некого? Дали тогаш била разголена? Како тоа да нема ни гакички на себе? Дали некој ја нападнал и барал да ја соблече облеката? Таа и понатаму неможе да се сети што точно се случило. Кажува дека  многу пати се онесвестувала а потоа кога била прибрана викала и плачела, но никој не ја слушнал, бидејќи два дена непрекинато врнел дожд. Таа на што ништо не се сеќава или не сака да ја каже вистината што е најлоша опција во овој момент“, рекол човек од полиција во Делреј Бич.

Читај Следно

10,348FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести