14 C
Skopje
вторник, април 13, 2021
spot_img

ЈЕЛЕНА КАРЛЕУША СО ШОКАНТНА ПОРАКА НА ИНСТАГРАМ (фото)

Пејачката Јелена Карлеуша на својот Инстаграм профил секојдневно споделува различни моменти од денот со своите фанови.

Истото се случи и овој пат кога таа сподели необичен и чуден сон кој го сонувала.

Овој пат наместо провокативни фотографии од Калеуша фановите останаа во неверување од тоа што таа го напиша.

-Сонував дека претседателот на Америка починал од последица од мозочен удар, тоа било денот кога сонцето сјаело чудно… било месец мај, напиша Карлеуша.

Читај Следно

10,348FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести