7 C
Skopje
четврток, април 15, 2021
spot_img

“ХУРИКЕЈН” ДЕНЕС СЕ СОН НА СЕКОЈ МАЖ, НО ОВИЕ СЛИКИ ОД МИНАТОТО НЕ ИМ ДАВААТ МИР (фото)

Популарното женско трио “Hurricane” кое ќе ја претставува Србија на Евровизија, го сочинуваат Сања Вучиќ, Ксенија Кнежевиќ и Ивана Николиќ. Овие три убавици од стапнувањето на јавната сцена мамат воздишки, но интересно е дека не изгледале отсекогаш вака.Низ годините тие го менувале изгледот, а многумина велат и драстично. Најмногу се изменила Ивана, која дури и тешко може да се препознае на старите фотографии. А рака на срце забележлива е голема промена и кај Сања.Инаку, девојките после четири снимени песни на англиски јазик ја снимијата првата српска „Фаворито“ и за десетина дена собраа шест милиони прегледи.

Погледнете како изгледале девојките на времето:

Читај Следно

10,348FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести