9 C
Skopje
среда, април 14, 2021
spot_img

ГОРИ ИНСТАГРАМ! ЦЕЦА РАЗГОЛЕНА ЈА “СКОКОТНА” ИМАГИНАЦИЈАТА НА МАЖИТЕ (фото)

Цеца Ражнатовиќ го поминува денот грижејќи се за своето лице, на козметички третман, од каде сподели видео кое доста ја „скокотна“ имагинацијата на машкиот пол.

Фолк sвездата во видеото лежи на креветот, покриена со пешкир, без шминка.

Читај Следно

10,348FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести