14 C
Skopje
вторник, април 13, 2021
spot_img

ШОК И НЕВЕРУВАЊЕ: Огнен Амиџиќ гол под туш позира како Станија (фото)

Водителот Огњен Амиџиќ синоќа во својата емисија ја угости старлетата Станија Добројевиќ.

Тој и покажа дека се обидел да ги копира нејзините пози на фотографиите кои таа ги објавува на Инстаграм.

Објавувањето на позите на Амиџиќ предизвика голема смеа во студиото, а сигурно и вие ќе се расположите кога ќе ги погледнете.

Читај Следно

10,348FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести