8 C
Skopje
среда, април 14, 2021
spot_img

ФАНОВИТЕ ШОКИРАНИ: Кристина Агилера тотално изобличена (фото)

Поп-пејачката Кристина Агилера го смени личниот опис до непрепознатливост.

Големата sвезда се повлече од јавната сцена за да се посвети на мајчинството, но во меѓувреме комплетно го смени изгледот – многумина забележаа вишок килограми, но пред се поради премногу ботокс што го деформираше нејзиното лице до непрепознатливост.

Покрај тоа, Кристина не се спротивстави на другите естетски корекции, како што се операција на образите и зголемување на усните.

Таа беше фотографирана во костим за капење во Мајами и многумина беа изненадени од нејзиниот изглед.

Коментарите за нејзиниот изглед, пред се поради естетски корекции, веројатно се намалуваат и затоа што пејачката објавува фотографии од „подобрите денови“ на социјалните мрежи и ги истакнува своите облини. Тоа создава една слика на социјалните мрежи, додека во реалноста е сосема поинаква.

Да потсетиме, пејачката беше мажена за Џердан Брајтман, а од 2010 година е во врска со Метју Ратлер. Тој има две деца, Макс и Самер. Последниот студиски албум го сними во 2018 година под името „Liberation“.

Читај Следно

10,348FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести