10 C
Skopje
четврток, април 15, 2021
spot_img

САНДРА АФРИКА ГИ ПОЗДРАВИ ФАНОВИТЕ СО ФОТОГРАФИЈА ОД КРЕВЕТ – МНОГУМИНА ОСТАНАА ИЗНЕНАДЕНИ (фото)

Популарната пејачка Сандра Африка важи за една од најатрактивните на естрадата, благодарение на својот совршен изглед.

Таа е доста активна на социјалните мрежи, а овој пат уште еднаш со несекојдневна фотографија успеа да ги изненади своите обожаватели.

Имено, атрактивната пејачка на својот Инстаграм профил објави фотографија на која во преден план го стави својот лик, наместо некоја провокативна фотографија.

На фотографијата може да се види дека пејачката е во пижами и во природно издание, односно без никаква шминка.

-Нема филтри, нема ефекти, нема шминка, напишала кртко пејачката на објавата.

„Тебе шминка не ти треба“, „Сандра, најубава си“, „Секако си убава“, „Немој повеќе никогаш да се шминкаш“, се само дел од коментарите на нејзините обожаватели.

Читај Следно

10,348FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести