14 C
Skopje
вторник, април 13, 2021
spot_img

ОВА Е ПРЕМНОГУ! ЈЕЛЕНА КАРЛЕУША ВО БРУТАЛНО СЕ*СИ ИЗДАНИЕ ГИ ПОЛУДЕ МАЖИТЕ (фото)

Поп-sвездата Јелена Карлеуша изненади со необичниот, но истовремено и бомбастичен стајлинг и фигурата што ја доведе до совршенство.

Имено, ЈК на својот Инстаграм профил објави фотографија на која се гледа колку храброст има да претстави една моќна комбинација која совршено ги истакнува сите нејзини атрибути.

Во оваа прилика, пејачката ги покри градите со оскуден горен дел, направен од црни sвезди.

Јелена имаше мрежести чорапи на нозете, кои се дел од комбинацијата на оскудниот дел кој исто така се наоѓаше околу нејзините колкови, па тесниот струк уште повеѓе и дојде до израз.

Особено се истакнуваа нејзините стапалата, како на повеќето претходни фотографии.

„Ти си жено модна икона“, „Сакам да бидам таа sвезда“, „Ти жено не си нормална жена како изгледаш“, „Таа е вистинска бомба“, „Само ти можеш да го изнесеш ова“, „Ау, не ми е добро“, „Модна икона”,”Ти си единствената кралица”- се само некои од коментарите на нејзините следбеници.

Читај Следно

10,348FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести