9 C
Skopje
среда, април 14, 2021
spot_img

КАКО ГРОМ ОД ВЕДРО НЕБО: Драган Којиќ Кеба се откажа од музика – СТАНА НАДРИЛЕКАР

Фолкерот Драган Којиќ Кеба (60) решил да почне нов бизнис и да се бави со алтернативна медицина, односно производство на препарати на растителна база.Прв во низата производи му е оној кој лечи габични инфекции, егземи, промени на кожата, потоа препаратот за избелување заби, но и оној за топење масни наслаги. Како што открил пејачот во понудата ќе има и креми за подмладување, но и за потенција и либидо кај мажите.

Прв во низата производи му е оној кој лечи габични инфекции, егземи, промени на кожата, потоа препаратот за избелување заби, но и оној за топење масни наслаги. Како што открил пејачот во понудата ќе има и креми за подмладување, но и за потенција и либидо кај мажите.

– Ова ми е дамнешна желба. Мене Бог ми дал можност со песна да ја лекувам душата, а исто така, сум сигурен дека тајните кои постојат во природата и тоа како знам да ги препознаам и искомбинирам како алтернативен и сто насто природен лек за душата и телото, рекол Кеба и додал: – Моите раце имаат биоенергија, лечам болка, поправам расположение… Добар алтернативен доктор сум, со допир умеам да ја сменам свеста.

Читај Следно

10,348FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести