11 C
Skopje
четврток, април 15, 2021
spot_img

ДРАМА: НОВИОТ ДЕЧКО НА АНА КОРАЌ И ЗАБРАНИ ВЛЕЗ ВО ЗАДРУГА – УБЕДЕН Е ДЕКА ТАМУ ЌЕ ГО ИЗНЕВЕРУВА (фото)

Старлетата Ана Корач која стана популарно поради своето изложување пред камерите сега има проблем да го прави тоа, откако се шпекулира дека новиот дечко и забранува да се појави во „Задруга“.

Според српските медиуми таа веќе го преболела бившиот дечко Давид, и сега е во врска со богат бизнисмен, кој изгледа не сака да ја гледа во ријалити шоуто.

Се додава дека слушнал дека таа планира да се врати во шоуто целосно го изгубил нервите и и рекол да заборави на идејата.

– Ана се договори со „Пинк“ повторно да се приклучи на „Задруга“ во март. Сепак, минатата недела им се јави да ги извести дека нема да се врати затоа што нејзиното ново момче не се согласува со тоа.“ вели изворот за српските медиуми.

Тој додава дека, новиот дечко на Ана се плаши да не го изневери пред камерите.

– Ана е толку луда по него што слепо го слуша. Таа ја повика продукцијата, се извини и го откажа учеството. Таа воопшто не сакаше да се расправа со своето момче, но ја испушти топката и му рече дека ќе го слуша – вели изворот.

Доколку се приклучеше таа ќе добиваше околу 2.000 евра неделно, а сега и се заканува казна од 5000 долари за непочитување на договорот.

Исто така се зборува дека таа веќе се вселила кај него.

Читај Следно

10,348FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести