7 C
Skopje
сабота, април 17, 2021
spot_img

ВАНДА ПОВТОРНО БЕЗ ЛИМИТ: Се соблече и го запали Инстаграм (фото)

Ванда Икарди често објавува фотографии на својот профил на Инстаграм кои откриваат премногу, а нејзината неодамнешна објава не се разликува.

Сопругата на фудбалерот на ПСЖ, Мауро Икарди објави фотографија во беж боја долна облека и патики.

Клекната на подот таа направи селфи во огледало а коментари само се редеа, погледнете:

Читај Следно

10,347FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести