10 C
Skopje
вторник, април 13, 2021
spot_img

СТАРЛЕТАТА БРУТАЛНО СЕ*СИ ГИ ПОЛУДЕ МАЖИТЕ(фото 18+)

Имено, поранешната ријалити sвезда се вклучи во живо преку социјалните мрежи како што е редот – гола,  па додека на себе не носеше ништо,  лицето и беше во прв план. Многумина веднаш забележаа дека Маца ја зголемила устата, како и дека има мали модринки од оваа постапка.

Сенада Нуркиќ, како што гласи вистинското име на порно-старлетата и јавно се пожали колку е тешко да се заработат пари на „Only Fans“ апликација за споделување на експлицитни видео и фото-содржини.

„Јас чесно ги заработувам своите пари. Работам легални активности. Никого не сум убила, не го кршам законот, не пијам, не пушам, немам пороци. Не знам зошто луѓето ме осудуваат. Можеби им пречи што сум успешна? Луѓето треба да разберат дека не ми е лесно. Навистина не ми е лесно.

Снимам свои клипови, менувам пози, па ги одрав колена, веќе. Снимам неколку пати, гледам дали сè се гледаа убаво, па ако не, мора да го направам истото тоа повторно.

Не ми е лесно. Сите оние кои ме осудуваат и велат дека ми е лесно, нека пробаат сами, па ќе видат колку е тешко“ – раскажа Маца на својот канал на Јутјуб, пред неколку дена.

А, кога и порно-старлетата се жали дека слабо и оди, значи навистина е тешко!

Читај Следно

10,348FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести