10 C
Skopje
среда, април 14, 2021
spot_img

ТАЕН РЕЦЕПТ ЗА ПЕРФЕКТЕН СЕ*СУАЛЕН ЖИВОТ И НА СТАРИ ГОДИНИ

Американската актерка Сузан Сомерс (74) и канадскиот продуцент и телевизиски водител Алан Хамел (84) се во брак од 1977 година и се чини дека нивната страст не изгубила никаков интензитет. Ѕвездата на хумористичната серија „Чекор по чекор“ неодамна се пофали со својот богат сексуален живот во епизодата на подкастот „Светот на Хедер Даброу“.

  • Нашите хормони дивеат, имаме однос многу често! Многу луѓе мислат дека луѓето на наша возраст повеќе не го сакаат тоа, но ние сме многу активни! Можеби ова ќе биде премногу информации за вас, но еве, сега е само напладне, а ние веќе спиевме трипати! Алан е незаситен – се буди во 4.30 часот и е подготвен да дивее! На шега можам да му кажам „Па, не можете ли да чекате барем да изгрее сонцето“– рече Сузана.

Актерката уште во 2019 година откри дека нејзиниот сопруг зема инјекции на меланокортин-базиран пептид PT-141 за да го зголеми либидото.

  • Тоа е стимуланс кој делува на вашиот мозок, инјекциите можат да ги користат и жени и мажи, супер работа! И мажите имаа вијагра пред тоа, но ова сепак не е вистинскиот лек, затоа го сакам – изјави Сомерс.

Ова е втор брак на актерката – таа се омажи за Брус Сомерс во 1965 година кога имала 19 години и со него го роди синот Брус Јуниор. Двојката се разведе во 1968 година. Алан имаше 19 години кога првпат се ожени со Мерилин со која ги има синот Стивен и ќерката Лесли.

На почетокот ни беше тешко. Ние се каравме многу во првите десет години, моравме да ги обединиме нашите две семејства, и воопшто не беше лесно. Ниту едно дете не сака нов родител, ни требаше многу трпеливост, но успеавме – рече еднаш Сузан, а Алан додаде: „Ние сме заедно 24 часа на ден, и во овие 40 години никогаш не сме биле разделени. Уште 40 години со него!

Читај Следно

10,348FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести