6 C
Skopje
сабота, април 17, 2021
spot_img

СОПРУГАТА НА ОГНЕН АМИЏИЌ ВАЖИ ЗА ЕДНА ОД НАЈУБАВИТЕ МАКЕДОНКИ – СО ЕДНА СЛИКА ГО ЗАПАЛИ ИНСТАГРАМ (фото)

Сопругата на популарниот водител Огњен Амиџиќ, Даниела Димитровска која има македонско потекло е успешна манекенка и модел која важи за една од најзгодните во регионот и пошироко.

Како и самиот водител, така и фановите често се шегуваат како успеал да ја освој оваа убавица со која имаат и заедничко дете.

Овие денови таа повторно е во центарот на вниманието откако повторно сподели фотографија во долна облека, а особено вниманието го привлече со самото тоа што истата беше провидна.

Имено таа позираше само во провидена црна долна облека, а фотографијата која ја објави во црно бел ефект собра стотици лајкови и позитивни коментари, погледнете.

Читај Следно

10,347FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести