7 C
Skopje
четврток, април 15, 2021
spot_img

ДРАМА: КРАДЕЦ ФАТЕН НА ДЕЛО ГО ВРЗАЛЕ ЗА ДРВО

Оваа казна следува за сите крадци на автомобили во некои делови од светот, а слободно може истата да ја наречеме лоповски кожурец.

Инаку, лоповов кој се обидел да украде автомобил бил врзан од страна на совесните граѓани кои го фатиле на дело, па го врзале за бандера така да ја чека полицијата.

Погледнете го видеото, не им е лоша идејата:

https://www.liveleak.com/view?t=CMm8l_1616266633

Читај Следно

10,348FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести