8 C
Skopje
среда, април 14, 2021
spot_img

ГОРАТ СОЦИЈАЛНИТЕ МРЕЖИ! ПАПАРАЦИТЕ ЈА УЛОВИЈА РАДА МАНОЈЛОВИЌ ВО НЕПРИЈАТНА СИТУАЦИЈА (фото)

Рада Манојловиќ не се труди да го сокрие и покрие своето тело, а нема ни причина поради идеалната линија, иако нема ниту една естетска операција.

Манојловиќ веќе 10 години им дава предност на мини здолништата, па често се одлучува за ултра жешки изданија.

До душа, не ретко покажува и повеќе од што сака, но ако се земе во предвид колку е згодна, се што покажува барем не е непријатно за око.

Овој пат, уште од доаѓањето на снимање во „Гранд“, Рада го привлече вниманието на фотографите, а со изгледот им најави дека ќе има врело снимање.

Уште откако излезе од возилото, „проблемите“ почнаа. Се сврти да ја земе чантата од задното седиште, а капутот се подигна и го откри задникот на Рада.

Читај Следно

10,348FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести