6 C
Skopje
среда, април 14, 2021
spot_img

БРУТАЛНО СЕ*СИ: СОРАЈА ПРОВОЦИРА РАЗГОЛЕНА ВО РЕСТОРАН ВО РУСИЈА (фото)

Старлетата Сораја Вучелиќ објави серија слики од луксузен ресторан во Русија, од каде повторно покажа „многу кожа“.

Сексапилната бринета и овој пат ги исфрли силиконските гради, но носеше и фустан со шлиц, кој едвај и го покриваше задникот.

Кога ќе ги погледнете сликите од фустанот, ќе забележите каков луксуз ужива :

Читај Следно

10,348FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести