9 C
Skopje
среда, април 14, 2021
spot_img

СЕЛМА ХАЈЕК ГИ РУШИ СИТЕ СТЕРЕОТИПИ, НА 54 ГОДИНИ СЕ СОБЛЕЧЕ И ГО ЗАПАЛИ ИНСТАГРАМ (фото)

По неколкуте објавени фотографии од летување, Селма Хајек (54) ги воодушеви обожавателите со најовата фотографија.

Таа позира во едноделен костим за капење покрај базен, а фотографијата за еден час има повеќе од 260.000 допаѓања.

Обожавателите ја пофалија нејзината фигура, а го забележија и деколтето со бујните гради кое е истакнато.

Читај Следно

10,348FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести