7 C
Skopje
четврток, април 15, 2021
spot_img

Еди Марфи конечно откри зошто исчезна од јавноста дури шест години

Актерот Еди Марфи гостуваше во емисијата „WTF with Marc Maron“.

Тој објасни зошто не сме го виделе во нови улоги на големи екрани и мали екрани повеќе од шест години.

  • Направив посрани филмови, рече тој, осврнувајќи се на низата лоши критики за себе кои му ја донесоа наградата за најлош актер на деценијата во 2010 година.
  • Можеби беше време да одморам, рече Марфи и додаде дека првично планирал да престане да глуми една година.
  • Одеднаш поминаа шест години и седам на каучот.

На крајот, тој реши да се врати на актерството кога сфати какво ќе биде неговото наследство ако не продолжи да глуми.

  • Можев да продолжам да седам на каучот, но не сакам последните работи што ќе ги видите од мене да бидат срања.

Најави три филма во кои ќе глуми како и враќањето на стенд-ап, што планираше да ги сними порано, но пандемијата го спречи во тоа.

Читај Следно

10,348FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести