10 C
Skopje
четврток, април 15, 2021
spot_img

БАЛИ БЕГ ДОБИ КОНКУРЕНЦИЈА! МЛАДИОТ ТУРСКИ АКТЕР КАН ГИ ПОЛУДЕ ЖЕНИТЕ (фото)

Младиот турски глумец Кан Јаман потполно ги освоил припадничките на понежниот пол и сите тие велат дека го надминал славниот Бали Бег, кој важеше за голем заведувач и шмекер по кого жените од Балканот своевремено лудуваа.

Прво го споредувале со славниот Бурак Ожчивит, но набрзо ги надминал сите турски глумци, па и Бали Бег.

Овој глумец со невероватна харизма и уште поневероватна убавина се прославил во серијата  “Романтичарот“ каде што игра главна улога, убавиот Џан.

Во серијата го одликува помалку дива убавина, совршено тело и шарм по кој жените буквално полуделе. Иако во 2021 година дипломирал право и работел по струка, за време на летен одмор, по сугестија од пријателите, се пријавил на кастинг за серијата каде што потоа преку ноќ станал ѕвезда, која ветува.

Сега работи и снима серии и филмови во Италија, каде што неодамна ја обелоденил врската со познато тв лица, Дилет Леото, каде што врши пренос на фудбалки утакмици во Италија.

Со своите обожователки секојдневно на Инстаграм дели фотографии кои оставаат без здив.

Читај Следно

10,348FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести