6 C
Skopje
четврток, април 15, 2021
spot_img

(ФОТО 18+) СТАНИЈА ПРОСЛАВИ РОДЕНДЕН ВО ЖЕШКО ИЗДАНИЕ И ГИ ПОЗДРАВИ ФАНОВИТЕ!

Станија Добројевиќ, една од најпознатите српски старлети, која ја следат повеќе од милион корисници на Instagram, сподели жешки фотографии од прославата на нејзиниот 36-ти роденден.

Старлетата се виткаше околу украсената бања, а за потребите на секси фотосесија скокна во неколку различни бикини.

Читај Следно

10,348FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести