5 C
Skopje
четврток, април 15, 2021
spot_img

ФАНОВИТЕ ШОКИРАНИ: Бритни Спирс после сите скандали се откажува од музиката

Бритни Спирс ги воодушеви обожавателите со стара снимка од една изведба, која, како што признава – не ја гледала досега. Она што привлече посебно внимание во јавноста беше пораката од нејзината мајка Лин, која и го испрати ова видео за да ја потсети на талентот што ја краси и ја охрабри повторно да свири на микрофон.

Сигурно помина некое време откако поп принцезата не настапи пред толпа, а се чини дека дури и на нејзината мајка и недостасува тоа.

  •  Мајка ми ми ја испрати оваа снимка за да ме потсети дека можам да пеам. Таа ми рече: „Никогаш не пееш повеќе“. Патем, досега не сум го видел ова… не патував сама често во тој период. Се сеќавам дека бев воодушевена од Сингапур – рече Бритни на Instagram.

https://www.instagram.com/p/CMno8XWARNc/?utm_source=ig_embed

Читај Следно

10,348FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести