14 C
Skopje
среда, април 14, 2021
spot_img

НЕВИДЕНА ДРАМА ВО ПРЕМИЕРНОТО ИЗДАНИЕ НА “ЛАЗАРОВ ШОУ”: Раперот Раус побегна од емисија, па бараше да се бришат делови од емисијата (видео)

Веќе подолг период се спремаше големиот заеднички проект на медиа.мк и најпопуларниот македонски јутјубер Стефан Лазаров, после многу труд се надеваме дека создадовме шоу кое на публиката ќе и понуди досега невидена забава.

Лазаров Шоу” е несекојдневна емисија, без цензура, разговори за “забранети теми” и се останато што никогаш нема да го видите на македонските телевизии.

Честа за прв гостин му припадна на популарниот македонски артист Раус, кој за краток период ги освои симпатиите на јавноста во Македонија, но и во соседна Бугарија.

Откако емисијата започна во опуштена атмосфера и раперот се осети удобно, тогаш тргна неочекуваното. Раперот беше пранкуван по што нервозно ја напушти емисијата. По кратко убедување се одлучи да се врати и да продолжи со емисијата, а дали зажали, тоа ви останува да погледнете во спектакуларното премиерно издание на “Лазаров Шоу” кое премиерно на јутјуб каналот на Стефан Лазаров ги урна сите рекорди на гледаност.

Приказната започна, а ќе ви понуди многу забава, ексклузивни гости, ќе чуете се што не сте чуле и ќе видите се што не сте виделе, многу пранкови и забава. Затоа, секоја недела во 20:00 часот бидете на јутјуб каналот на Стефан Лазаров.

Читај Следно

10,348FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести