2 C
Skopje
петок, април 16, 2021
spot_img

СЛАВНИОТ ФУДБАЛЕР УЛОВЕН ВО ОРГИЈА: Плаќа по 12.000 евра месечно! (фото)

Тој ветуваше дека ќе биде еден од најдобрите фудбалери во историјата, но неспортскиот живот надвор од теренот влијаеше да биде далеку од тоа.

Секако, станува збор за левоногиот „бомбардер“, Адријано, кого најмногу го паметиме по неговите настапи во дресот на Интер, како и од репрезентацијата на Бразил.

Продолжи со разуздан живот и по завршувањето на играчката кариера, а сега е фатен со две поранешни девојки кои беа во посета на неговиот стан во хотел, за кој троши дури 12.000 евра месечно!

Ова е неговата поранешна свршеница, Викторија Мореира, модел и студент по медицина:

А, ова е неговата поранешна девојка, со која исто така „се забавуваше“ во последно време, шест години откако првпат излегоа:

Нема што, ако ништо друго, барем Бразилецот знае да погоди со изборот на девојки, иако му фали уште една за хет трик.

Читај Следно

10,348FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести