7 C
Skopje
четврток, април 15, 2021
spot_img

НЕМА ДА ЈА ПРЕПОЗНАЕТЕ! ХУРЕМ СО ДРАСТИЧНА ПРОМЕНА ГИ ИЗНЕНАДИ ФАНОВИТЕ (фото)

Турската глумица со задоволство експериментира, а сега отишла чекор понатаму.

Кога сакате да направите нешто ново, извлекувајќи прамени или да ги скусите шишките, сепак сте помалку смели од турско-германската глумица Мерјем Узерли.

Убавицата која се прослави во улогата на Хурем во серијата “Сујлеман Величествен“, која ужива во со семејството откако го роди второто дете, не ги заборава своите следбеници и редовно споделува фотографии на Инстаграм. Мерјам не ја заборава ни својата работа, па така го промовира својот филм “Кован“ и неретко им позира на фотографите, а на најновите фотографии ја гледаме со розова коса.

Глумицата не открила дали оваа промена е времена за потребите на снимањето или трајна, а многумина коментирале дека новата боја на косата одлично и стои, особено во комбинација со нејзините сини очи. Има и ониние кои веруваат дека најдобра е како црвенокоса.

Читај Следно

10,348FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести