10 C
Skopje
среда, април 14, 2021
spot_img

(ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО) ДРАМА ВО СКОПСКИ КАРПОШ: Тигрите се обидуваат да спречат самоубиство

Предмалку до медиа.мк пристигнаа снимки со вознемирувачка содржина. Жена пробала да се самоубие, но според нашите информации специјалците на МВР успешно извеле операција за спасување.

Во продолжение погледнете ги снимките:

Читај Следно

10,348FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести