11 C
Skopje
среда, април 14, 2021
spot_img

ХАОС НА ЕСТРАДА! АЦА ЛУКАС ОТКРИ НОВА АФЕРА НА ЈЕЛЕНА КАРЛЕУША, ТАА ГО ОБВИНИ ДЕКА Е НАРКОМАН! (фото)

Аца Лукас се огласил за медиумите и наводно дал изјава дека Јелена Карлеуша била со Драган Шолак во момент кога наводно Шолак бил во преговори да го купи “Гранд“.

Лукас навел дека за своите зборови има доказ, како и тоа дека баш во тој период Јелена се вратила во жири на “Ѕвездите на Гранд“.

Јелена се огласила на својот Инстаграм профил, и со лоши зборови го “почестила“ Лукас, порачувајќи му дека треба да му е срам:

– Згрозена сум од одвратните лаги на Аца Лукас! Би го прашала дали се дрогира, но тоа е непотребно прашање кога се знае одговорот! Ацо срам да ти е! – бесна Карлеуша.

Читај Следно

10,348FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести