6 C
Skopje
сабота, април 17, 2021
spot_img

ПЕНЕЛОПЕ КРУЗ СЕ ПОЈАВИ СО НОВА ФРИЗУРА И СТАНА ХИТ КАЈ ЖЕНИТЕ НИЗ ЦЕЛИОТ СВЕТ (фото)

Пенелопе Круз важи за една од најубавите актерки, а сега ја откри промената што ја направи во својот изглед.

Популарната актерка на својот профил на Instagram сподели фотографијата направена за време на снимањето на рекламата и ги изненади сите со многу практична и шик фризура.

Тоа е кратка боб без шишки, исфенирана рамно и малку навнатре, благодарение на што го врамува лицето на одличен начин.

Пенелопе доби многу комплименти на сметка на нејзината фризура, а останува да видиме дали станува збор за перика или навистина толку многу ја скратила косата.

Читај Следно

10,347FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести