10 C
Skopje
среда, април 14, 2021
spot_img

ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО ОД БРУТАЛНАТА МАСОВНА ТЕПАЧКА ВО СТРУМИЦА СРЕДЕ ДЕН (видео)

На Фејсбук страната Струмица онлајн објавено е видео на кое се гледа како десетина луѓе тепаат човек во центарот на Струмица.

Тие најпрво го бркаат човекот, а потоа со шипки, клоци и боксови го удираат додека лежи.

Читај Следно

10,348FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести